خدمات

ساخت و طراحی صنعتی نیازمند تجربه، مهارت و تخصص بالایی است. گروه اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان با سابقه و نمونه کارهای درخشان در این زمینه آماده ارائه خدمات متعددی در این حوزه می باشد. طراحی و ساخت کلین روم و تجهیز اتاق تمیز در بالاترین کیفیت ممکن از جمله موارد ارائه شده در شرکت اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان است. همچنین این گروه در زمینه اعتبار سنجی اتاق تمیز، طراحی خط تولید کارخانجات و ساخت انواع فاضلاب‌های صنعتی فعالیت دارد. در ادامه به تفصیل به بررسی هر یک از موارد فوق می‌پردازیم.

خدمات

اتاق تمیز

مهندسین و تکنیسین های اجرایی گروه اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان دارای سابقه درخشان در زمینه ساخت اتاق‌های تمیز در سراسر کشور هستند. همه اطلاعات مربوط به جدیدترین استاندارهای اتاق تمیز توسط مجموعه اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان بومی‌سازی شده و بر اساس نیازهای داخلی به مشتریان عزیز عرضه می‌گردد. تجهیزات ساخت اتاق تمیز با بالاترین کیفیت ممکن تولید و به دقت هرچه تمام تر نصب می‌شوند. به همین دلیل شرکت اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان آماده است تا پس از ساخت اتاق تمیز با ارائه مستندات و مدارک معتبر، به شما در پروسه اعتبار سنجی کلین روم اعم از IQ ,PQ ,OQ و DQ یاری رساند.

تضمین کیفیت و معتبرسازی

اتاق تمیز باید از هرگونه ذرات معلق و آلودگی پاک باشد. ضمنا شرایط داخلی کلین روم باید از نظر رطوبت، فشار و میزان اکسیژن موجود همواره قابل کنترل باشد. به همین دلیل پس از ساخت و طراحی، اتاق تمیز مورد ارزیابی بازرسان قرار می‌گیرد و در صورتی که بتواند حداقل شاخص‌ها را کسب کند، آماده به کار خواهد بود. به این فرآیند اعتبار سنجی می‌گویند و گروه اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان آماده است که شما را در این مسیر همراهی نماید.

همانطور که گفته شد ساخت و طراحی کلین روم به معنی پایان کار نیست. صحت عملکرد اتاق تمیز در طی فرآیندی پیچیده مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. این فرآیند متشکل از 10 تست است. هر یک از این تست‌ها به وسلیه دستگاه‌های تخصصی انجام می‌شود و با یک دید کلی می‌توان در خصوص صحت عملکرد اتاق تمیز نظر داد. شرکت اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان آماده است تا با ارائه خدمات منحصر به فرد خود هر یک از موارد 10گانه زیر را مورد ارزیابی قرار داده و روند اعتبارسنجی را تسهیل نماید:

 1. شمارش ذرات معلق
 2. بررسی فیلتر و نشتی آن
 3. اختلاف فشار
 4. الگوی جریان هوا
 5. دما و رطوبت نسبی
 6. دبی و سرعت جریان هوا
 7. زمان ریکاوری
 8. نمونه برداری میکروبی
 9. نشت صدا
 10. میزان روشنایی

اتاق تمیزکلین روم

تجهیزات اتاق تمیز

برای ساخت یک اتاق تمیز بدون آلودگی و مجهز، لازم است که کیفیت مواد و تجهیزات به کار برده شده در سطح بالایی قرار داشته باشد. همچنین تجهیزات باید به روز و مطابق با استاندارهای بین‌المللی باشند. در تهیه تجهیزات مورد نیاز برای کلین روم باید همواره نکاتی را به خاطر داشت. رعایت این نکات مانع از نفوذ و نشت هرگونه آلودگی به محیط اطراف می‌شود. در نتیجه انتخاب شرکت مناسب برای خرید تجهیزات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان مفتخر است تا تجهیزاتی به روز و با کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. برخی از این تجهیزات عبارتند از:

 • پنجره‌های اتاق تمیز
 • پس باکس
 • میز و قفسه‌های استیل
 • انواع هود
 • سیستم فن فیلتر یونیت هپا (FFU)
 • تامین فیلتر های هپا والپا
 • سیستم ایرشاور
 • فیلتر باکس هپا
 • لامینار فلو بوت
 • booth توزین و نمونه برداری
 • هواساز هایژنیک
 • درب های اتاق تمیز و سیستم اینترلاک مجهز

طراحی خط تولید کارخانجات

طراحی خط تولید کارخانجات

طراحی خط تولید کارخانجات از مهمترین خدمات ارائه شده توسط شرکت اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان است. طراحی و راه اندازی خطوط تولید برای کارخانجات از آن جهت بسیار اهمیت دارد که تضمین کننده موفقیت، بازگشت سرمایه، سوددهی و همچنین بالا بردن توانایی تولید انبوه محصولات کارخانه است.

پروسه طراحی خط تولید بسیار پیچیده بوده و نیازمند یک تیم قوی اجرایی و اطلاعاتی در زمینه‌های مختلف می باشد، به گونه‌ای که در طراحی خط تولید کارخانه‌جات لازم است که از طراحان صنعتی، مهندسان صنایع، مهندسان مکانیک، مهندسان حوزه برق صنعت و تکنسین‌های ماهر در جهت اجرای فرآیند تولید، راه اندازی، تعمیر و تاسیس خدمات مکانیکی، برقی و صنعتی استفاده کرد.

انجام این فرآیند تنها در صورتی با موفقیت همراه است که در اجرای آن از تیمی ماهر و کارآزموده استفاده شود. به همین منظور شرکت اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان آماده است تا مجرب‌ترین پرسنل خود را جهت ساخت و طراحی یک خط تولید مناسب اعزام نماید. تمامی تجهیزات به کار رفته توسط تیم فنی شرکت دارای بالاترین کیفیت ممکن هستند و قابلیت نصب و راه‌اندازی بر روی صنایع با تولید بسیار انبوه را نیز دارند. همچین اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان آماده است تا همه‌ی نیازهای شما در خصوص تعمیر و به روز رسانی تجهیزات به انجام برساند.

هم اکنون می‌توانید با مشاورین شرکت در این زمینه تماس بگیرید و از همه خدمات ما در زمینه‌های طراحی، ساخت، تجهیز و تست تجهیزات کارخانه‌جات اطلاع حاصل نمایید.

تجهیزات اتاق تمیز

طراحی و ساخت سیستم های آب و فاضلاب

طراحی سیستم فاضلاب از آن جهت حائز اهمیت است که سازمان محیط زیست به طور مستقیم بر اجرای صحیح آن نظارت دارد. به همین جهت لازم است که به منظور کارایی هر چه بیشتر آن، از به روزترین تجهیزات تصفیه و هدایت آب و فاضلاب استفاده شود.

خروج مستقیم فاضلاب صنعتی و ورود آن به خاک و حوزه آب‌های زیر زمینی می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری به بدنه محیط زیست وارد کند. به همین دلیل طراحی و ساخت سیستم های آب و فاضلاب به عنوان یک پروژه مشترک میان کارشناسان محیط زیست و طراحان صنعتی به حساب می‌آید. از این رو نیاز است که در طراحی این سیستم حتما از مشاوره‌های لازم در زمینه محیط زیست مطلع بود، چراکه در غیر این صورت ممکن است پروژه ساخته شده مورد تایید سازمان محیط زیست قرار نگیرد.

هدف کلی تمام پروژه‌های آب وفاضلاب تصفیه پساب صنعتی، شهری و یا کشاورزی است. این پساب در صورت عدم تصفیه به محیط پیرامون صدمات جدی وارد می‌آورد. یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان طراحی و پیاده سازی پروژه‌های آب و فاضلاب بر اساس معتبرترین استانداردهای جهانی است. یک پروژه فاضلاب موفق به بهینه شدن چرخه تولید نیز کمک می‌کند. همچنین تمام موانع محیط زیستی در مسیر توسعه شرکت را از سر راه شما بر می‌دارد. به همین دلیل کادر مجرب ما، پیش و پس از اجرای طرح، تمامی مشاوره‌های محیط زیست را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

خدمات طراحی ساخت آب و فاضلاب

سنجش کیفیت سیستم فاضلاب طراحی شده بر اساس فاضلاب و پساب خروجی از صنایع انجام می‌شود. به همین دلیل است که کیفیت فاضلاب‌های خانگی و شهری از پساب‌های صنعتی و کشاورزی متفاوت است. همین موضوع باعث می‌شود که سیستم‌های تصفیه و فاضلاب در کارخانه‌جات با سیستم‌های فاضلاب شهری تفاوت داشته باشند. شرکت اندیشگران صنعت فارمد ایرانیان آمادگی دارد تا سیستم فاضلاب مورد نظر شما را مطابق با صنایع مدنظرتان طراحی کرده و به مرحله اجرا درآورد. در ادامه با برخی از سیستم‌های فاضلاب مختلف آشنا می‌شویم که هریک از آن‌ها نیازمند ارائه خدمات مخصوص به خود است:

 • قالی‌شویی‌ها، کارواش‌ها و صنایع مربوط به شست و شو
 • صنایع لبنی، مرغداری‌ها و کشتارگاه‌ها
 • صنایع تولید پارچه
 • پرورش ماهی و دیگر آبزیان
 • صنایع سیمان و شیشه
 • صنایع چوب و فولاد
 • کارخانه های رنگ
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع برق
 • مراکز داروسازی و تولید تجهیزات پزشکی